Хеброс бус – Noise https://noise.getoto.net The collective thoughts of the interwebz Thu, 23 Nov 2023 07:01:32 +0000 en-US hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.8.2 Ще чакаме рейса докато не разберем, че PR-a работа отчита, но работа не върши https://noise.getoto.net/2023/11/23/%d1%89%d0%b5-%d1%87%d0%b0%d0%ba%d0%b0%d0%bc%d0%b5-%d1%80%d0%b5%d0%b9%d1%81%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d0%ba%d0%b0%d1%82%d0%be-%d0%bd%d0%b5-%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bc-%d1%87%d0%b5-pr-a/ Thu, 23 Nov 2023 07:01:32 +0000 http://kendov.com/?p=21288 А КОЙ ЩЕ ПЛАЩА?
Община Пловдив самата няма свестен транспорт, та камо ли да реши превоза на съседните села. Транспорта в Пловдив както и в Родопи е субсидиран от Общините.
Сега като знаете какво е предложението някъде да прочетохте кой ще субсидира новите линии? Или те ще го правят за сините ни очи, ей така благотворително?

The post Ще чакаме рейса докато не разберем, че PR-a работа отчита, но работа не върши appeared first on Kendov.com.

]]>